Postavy - Salvation - Hnutí Odporu

10. března 2012 v 7:45 | Terminátor |  Terminátor Salvation - Psané Příběhy

John Connor

Jeho matka Sarah Connor mu předpovídala, že se stane vůdcem , který ochrání lidstvo ze spárů Skynetu. Nyní však ztratil svou víru a je prostým vojákem. Ale lidé se přiklání k tomu, aby se stal vůdcem - v Johnovi něco, co by ještě obnovilo jeho víru, kterou tolik potřebuje obnovit.

Blair Williams

Blair byla dlouho známá jako Connorová. A ona je jednou z mála, která zná celé pozadí Johnova života. V poslední době, kdy šly věci čím dál tím hůř, vyzvala Johna, aby se chopil příležitosti. Jakkoli je to k vzteku, on ví, že zabodovala.

Barnes

Barnes je člověk, který přežil a který se přizpůsobil novému světu. Je už unavený z ukrývání se Skynetu a připravený k odplatě. Není z Hnutí Odporu - ale je přesně tím, koho potřebují.

Angie Salter

Angie stále trpí posttraumatyckým stresem. Sotva se drží, ale zoufale hledá důvod, aby vydržela. Když potká Connora, oprostí se od všeho a následuje ho v misi..

David Weston

David je uvězněn za hranicemi Skynetu, skrývá se společně se zraněnými a čeká na zázrak, který by je zachránil. Ztratil téměř vše kromě své víry, a proto vyzívá Connora, aby přišel a zachránil ho.

Jestli tohle čtete, od teď patříte k odboji...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama