T6 - Pátá část - 5. Marcus VS T-800 - 2/3

25. března 2012 v 17:40 | Terminátor |  Hra T6

Terminátor 6 Likvidace - Pátá část - 5. Marcus VS T-800 - 2/3 - Nová Naděje


Hraje pankoo

" Chcípni, chcípni, chcípni ! " Nesnáším stroje. Neustále jsem střílel ze samopalu. " Já za odboj chcípnu s radostí. A kdyby, vezmu tě na věčnost sebou šroťáku ! " Šroťák měl hlavu na rozspadnutí. Ještě že stál ke mě zády. Myslím že ten jeho program teď v tý jeho plechovce prosí o milost. Otočil se ke mě. Jedno oko měl skrz na skrz prostřílený díky Blair. John od někud vytáhnul TB a běžel na stroj ze zadu. Bombu zapálil, skočil na něj ze zadu " Pošli mi pohled... " A najednou výbuch... Objevím v L.A., ale jinde. Jinde než jsem byl před tím. No ať jsem kde jsem, musím najít Marcuse a ostaní. Ještě že John vytvořil tu věc ve které vidíš jako šroťák. Fajn, Takže zjistíme kde to jsme. Jdu,jdu,jdu a zase jdu. Po dlouhém chození najdu konečně použitelný auto. Prohledal jsem ho, jestli tam nejsou třeba nějaké zbraně. Našel jsem tu bohatou výbavu. Když po mě někdo zezadu hodil malej kámen. Vylezl jsem a namířil jsem samopalem na přítomný pro jistotu. " To je naše... " Byl to asi pětiletý děcko.
" Cože ? " Nevěděl jsem co to má znamenat. " Takže ty seš s odboje ? " Dorazili ňáký dva puberťáci. " Co ste zač ? " Začínal jsem upřímě mít strach. " Důležitější je, kdo seš ty... " Opět dorazili další. " Co seš zač, nějakej masochista ? "
" Drž hubu... "
Dostal jsem to. Probudil jsem se až někde v nějakém sklepení. Bylo tam všechno potřebné na přežití. Všiml jsem si i pověšeného kabátu z odboje. Zaslechl jsem právě nějaký muže. Zaslech jsem jen pár slov... " Našli jsme jednoho z odboje pane. Jmenuje se Barnes.... " Pak už jsem nevnímal. Když jsem se opět probudil, viděl jsem tvář KYLA ? ( čti Kajl )

" Kámo spal jsi skoro tři dny, kdys naposled spal ? "
" Kyle... Potřebujem abys ses vrátil... "

Barnes Kyleovi vše vysvětlil... Odboj potřebuje Kyla k LIKVIDACI strojů ... Chce vůbec Barnes pomoct odboji ?
a) Poď s náma, plííís
b) Jak chceš
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pankoo pankoo | 25. března 2012 v 22:04 | Reagovat

a

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama