T6 - Přehled celého děje hry

26. března 2012 v 17:38 | Terminátor |  Hra T6
Píše se rok 2029, a nastal den zůčtování. Tenhle rok bude do minulosti vyslán první Terminátor. Kyle Reese je naše jediná naděje. Kyle Reese, je můj otec...
Obloha je stále černější. Od nedávna tady není den... Je tady jenom noc, a nic jiného. Je tu pusto a válka. Postupujeme dál a dál. Rozhodl jsem se tu válku ukončit. Rozhodl jsem Likvidaci Terminátorů. Stovky Terminátorů všude kolem. Od velení jsme zjistili že Skynet se vylepšil a zotavil se. V roce 2018 byla zníčena jedna laboratoř pro T-800. Poprvé se však nově objevili v roce 2021. Teď jsem s několika vojáky schovaný v troskách zdí. Málo kde tu vidím budovy. Marcus je uvězněný v centrále Skynetu hlídaný těmi nejlepšími Terminátory. Marcus je první důvod, proč jsme blízko Skynetu. Je tu bohužel problém. Ve Skynetu je jeden z nejůhlavnějších nepřátelů odboje. Byl to znovuzrozený T-800. Stroj který se vrátí do minulosti aby zabil moji matku a mě. Poblíž Skynetu totiž nejsou žádné úkryty a proto bude těžší se tam dostat.
"Deme, Honem !!!"
Byli jsme rozděleni do několika skupin. Byli jsme tedy silnější, než kdyby bychom byli rozděleni. Já Barnes,Blair a další dva vojáci jsme šli mimo tým, kvůli tomu že nedaleko jsou další Terminátoři. Museli jsme je sejmout. V tom však za náma byl schovaný T-7-T.
"Barnesi, bacha !"
Barnes - Uhnul jsem jen tak tak. Po druhé se mi to však nepovedlo. Odletěl jsem několik metrů, div že sem neumřel. Narazil jsem na kapotu auta. Nebo spíš to, co s něj zbylo. Bolela mě hlava. Ze zadu na mě začal někdo střílet. Nebo taky to... T - 600. " Pryč s tebou plechovko !!! " Schoval jsem se a sunul jsem se k dalším autům. Zapálil jsem poslední Trubkovou Bombu...

John - " Pozdravuj v PEKLE ! "
Musím říct a doslova, že to bylo na ostro. Odletěl jsem několik stop od T-7-T. Použil jsem raketomet a málem jsem přišel o ruku. Bohužel jsem o ni nakonec nepřišel. Vstal jsem protože jsem věděl že boj neskončil. Pavouk byl z jedné půlky na dranc. Neměl jsem čas nabíjet a tak jsem si vzal Trubkovou Bombou. Jediný co bylo nejlepší na formě země je to, že jdou o zem škrtnout bombu. Tohle bude teprve peklo kamaráde. Pavouk se ke mě blížil neuvěřitelnou rychlostí... " TÁHNI K ČERTU !!! " Běželi jsme proti sobě. PRÁSK... Bomba vybuchla dřív než jsem čekal. Naštěstí jsem to stihl dát T-7-T na citlivé místo. Probudil jsem se až na parkovišti. Nedaleko šlo vidět Barnese. Všiml jsem si však toho... STROJ...
Barnes - " A teď jááá !!! " Na tělo jsem vyskočil až to opět doslova na tělo bouchlo. Měl jsem celou ruku od krve. Otevřená rána. FUJ. Najednou něco slyšim. To snad neni pravda. Ten stroj byl stále naživu. Jediný co mám teď po ruce je samopal. Můj cíl je právě jeho hlava. Na hlavě má totiž víko ve kterém je čip. Čip který ho řídí.

Marcus - " Kde...to... KRUCI... "
Tohle není možný. Já jsem ... VE SKYNETU ! Bezvadný, nemůžu se pohnout,nemůžu si zvyknout na to že sem stroj a taky že jsem v centru Skynetu. To neni pravda.
Tohle nemůže být pravda.
Bezvadný. Musím se odsud nějak dostat a nevim jak.
Najednou se přede mnou objeví plocha. Objeví se na ni... John.
" Co seš zač ! " Nemůžu se hnout z místa.
V tom najednou všechno pochopím...
" Vítej opět doma Marcusi... "
" Co po mě furt chcete ?! "
" Abys věděl co jsi zač... "
" Vím co sem zač, Stroj ! A to jenom kvůli vám !!! "
" Ale jsi živý.. "
" Co ? "
" Tvoje srdce, Marcusi... Ve vnitru těla tvé srdce nosí pravý John Connor."
" No.. a co seš ty ? "
" Stroj. Jenom napodobenina "
" Co po mě chcete ? "
" Chceme tě varovat a použít jako stroj který zavede ty víš koho do Skynetu. "
" Chcete říct že ... "
" že když zabijeme Connora, zabije to i tebe... "
" Bezvadný... "
" A teď k věci... "
" POČKAT, proč mi chce Skynet najednou pomáhat ? "
" Jen tě využíváme. Patříš Skynetu. "
" Takže ? "
" Ona žije. "
" ONA ? "
" Myslíte jako že Johnova... "
" Ano, je naživu. "
" Takže já patřim Skynetu, jo ? "
" Od teď každý stroj patří Skynetu... A ty si stroj Marcusi. Ty taky pa... "
" Já vím komu patřím, a ty Skynete to nejsi ! "
" Uvidíme ! "
Pouta se mi povolila a já jsem spadl na zem. Byli tu bohužel dva východy a jeden mi zaterasili noví Stroje T-800.
Všml jsem si ale i okna... " Hopla ! " Musím uznat že i Skynet má svoje výhody. Ale pomsta bude moje. Skynet bude v troskách za to co jsem neměl v plánu. Nedovolím aby se Skynet dostal k Johnovi. A to jenom kvůli dvou důvodům. První důvod - John má na krku tři nepřítele... T-800,T-1000 a Skynet. Aspoň že tu maj okna. " !!! BUNGEE JUMPING !!!" Fajn. Už stačí jen zjistit kde sem. Zdá se mi to nebo vidím stroje podobné motorkám. Wau. Stačí se postavit do cesty. Zabrzdil jsem tu motorku jen tak tak. Jen tak v cajku odstraním to, co mi překáží a je to. Najednou začnou po mě střílet T-800 ze zhora. " Startuj, startuj, startuj.. STARTUUUJ ! " Zrovna včas. Stroje seskočili z okna. " jeď,jeď,jeď... kruci... " Raději jsem jim ujel. Bohužel stroje byli dokonalejší než jsem čekal. Skákali snad dál než Superman. Jeden stroj po mě skočil a sundal mě ze stroje.

John - " Nech ho být ty přerostlá plechovko !!! " Skočil jsem na stroj. Bohužel jsem ho dlouho nezaměstnal. Vzal mě jakoby nic. Odhodil mě zatraceně daleko. Už zase ty záda. Najednou slyším výstřeli z brokovnice za mnou. Byla tam Blair. Mířila směrem kde jsem měl hlavu a snažil jsem se zvednout, když " Skrč se ! " Na poslední chvíli. Stroj to však dokázal překonat. Vyrval do slova kus země a hodil to na právě na Blair. Vyskočil jsem a nakonec jsem to schytal místo ní. Život je krutý. Barnes dostal příležitost " Slízni tohle kovová pleško !!! " Začal samopalem střílet ze zadu na hlavu stroje. Myslím že ví co dělá. Stroj měl totiž v hlavě čip který ho právě řídí.

Barnes -
" Chcípni, chcípni, chcípni ! " Nesnáším stroje. Neustále jsem střílel ze samopalu. " Já za odboj chcípnu s radostí. A kdyby, vezmu tě na věčnost sebou šroťáku ! " Šroťák měl hlavu na rozspadnutí. Ještě že stál ke mě zády. Myslím že ten jeho program teď v tý jeho plechovce prosí o milost. Otočil se ke mě. Jedno oko měl skrz na skrz prostřílený díky Blair. John od někud vytáhnul TB a běžel na stroj ze zadu. Bombu zapálil, skočil na něj ze zadu " Pošli mi pohled... " A najednou výbuch... Objevím v L.A., ale jinde. Jinde než jsem byl před tím. No ať jsem kde jsem, musím najít Marcuse a ostaní. Ještě že John vytvořil tu věc ve které vidíš jako šroťák. Fajn, Takže zjistíme kde to jsme. Jdu,jdu,jdu a zase jdu. Po dlouhém chození najdu konečně použitelný auto. Prohledal jsem ho, jestli tam nejsou třeba nějaké zbraně. Našel jsem tu bohatou výbavu. Když po mě někdo zezadu hodil malej kámen. Vylezl jsem a namířil jsem samopalem na přítomný pro jistotu. " To je naše... " Byl to asi pětiletý děcko.
" Cože ? " Nevěděl jsem co to má znamenat. " Takže ty seš s odboje ? " Dorazili ňáký dva puberťáci. " Co ste zač ? " Začínal jsem upřímě mít strach. " Důležitější je, kdo seš ty... " Opět dorazili další. " Co seš zač, nějakej masochista ? "
" Drž hubu... "
Dostal jsem to. Probudil jsem se až někde v nějakém sklepení. Bylo tam všechno potřebné na přežití. Všiml jsem si i pověšeného kabátu z odboje. Zaslechl jsem právě nějaký muže. Zaslech jsem jen pár slov... " Našli jsme jednoho z odboje pane. Jmenuje se Barnes.... " Pak už jsem nevnímal. Když jsem se opět probudil, viděl jsem tvář KYLA ? ( čti Kajl )
" Kámo spal jsi skoro tři dny, kdys naposled spal ? "
" Kyle... Potřebujem abys ses vrátil... "
Vidím že s toho je docela dobrej příběh....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bionicleolovi bionicleolovi | E-mail | Web | 26. března 2012 v 18:53 | Reagovat

Hezký

2 pankoo pankoo | 28. března 2012 v 17:47 | Reagovat

terminátore prosimťe koukni na můj blog na článek "nábor postav"

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama