Terminátor Salvation - 1.kapitola - 2016 L.A - 1.část - Lovec Zabiják

11. března 2012 v 14:58 | Terminátor |  Terminátor Salvation - Psané Příběhy

Terminátor Salvation - L.A 2016 1.část - Lovec Zabiják

Jsem John Connor..

Snažím si zapamatovat svět, jaký býval kdysi. Každým dnem je to těžší. Tolik tváří smrti.... Spíš prohráváme než vítězíme. A lidé nepřestávají umírat.

Bitva začíná.. už slyším kroky stroje... TERMINÁTORA. Utíkám přes rozbyté věci a přes zbytky toho, co po válce zbylo. V tom se zastavím a rozhlížím se kam teď. Je blízko. Schovám se za hromadu rozbytých aut. Byl to Terminátor verze T600. Někteří ho nazývají Walker - neboli Chodec , Pěšák. Našel mě. Začal střílet po všem možném a já cítím jak se jeho střely odráží od rozbytých aut. Z kapsy vytahuji tak zvanou Trubkovou Bombu Domácí Výroby.

"A teď já !!!"
Vyskočil jsem ze skrýše a hážu bombu. V tom oslepující světlo výbuchu. Zvednu se a najednou se cítím jako kdyby mě právě převálcoval T-sedmička. Objevím se na místě, kde jsou rozbyté zdi až po zem. Rozhlídnu se. Válka pokračovala. Někdy si přeju abych se narodil po válce. "V pořádku Connore ?" Ptal se jeden z velitelů, který se ukrýval se skupinkou vojáků. Blair Williamsová , právě jedna z odboje si všimla letících Aerostatů. Okamžitě jsem se přidal a začal jsem střílet. Vyšli jsme ze skrýše dřív, než přiletěli další vosy. Zalezli jsme do jedné rozbourané budovy, kde jsme se setkali s jedním vojákem - " Všichni jsou připraveni na evakuaci, pane " informoval voják velitele. "Tak fajn, nikdo neví co se dokáže zaplést do naší evakuace... Všichni si připravte brokovnice a kulomety, je to všem jasný ?!" Bohužel, já měl jen svoji pušku a proto jsem byl na tom asi nej - hůř. Dva vojáci Griffin a Livington šli poslední a hlídali, jestli nás náhodou někdo nesleduje. cestou jsme našli desítky mrtvích těl, vedle kterých leželi zbraně. " Vemte si ty zbraně ! " Řekl vůdce, ale mě to přišlo jako když člověku ukradneš peníze.

" No tak Connore, na co čekáš vem si ty zbraně !!! "
" V žadném případě ! "
" To je rozkaz ! "
" Tak to by seměl zrušit ! "
" Tobě to ještě nedošlo že ne ? "
" A co bych měl chápat ? "
" Ty už tady nevelíš.. Nevelíš týhle misi ! "
" A co sem když né vůdce ? "
" Seš jenom obyčejnej voják Connore !!! "

Pokračovali jsme v cestě, a já sem si vzal dva kulomety a granátomet. Šli jsme dál až jsme se dostali do jedné zříceniny. Proti nám stála zeď a za námi průchod. Opět jsme pokračovali, jenom Griffinovi přišlo něco podezdřelého. Livington a Griffin zůstali po zadu a to byla osudová chyba. Protější zeď vybouchla a z výbuchu vyšla T- Šestistovka. Utekli jsme a akorát včas. T-600 zboural průchod který byl celý zavalený. Velitel pokračoval v cestě aniž by si vůbec všiml, že je o dva muže míň . Dorazili jsme do nějakého sklepa. U rozbytého okna nám zády stál muž. Otočil se a na jeho obličeji se objevil úsměv - " To je neuvěřitelný.. Už jsem si myslel že je po vás ! " Měl v ruce Kulomet. Velitel z toho setkání nebyl nějak na větvi a rovnou se zeptal na evakuační vozy... " Tak to tě sklamu.. Ty nepřijedou "
" Jak to ? "
" Velitelství se vykecává že je moc velký horko. Pak jsme stratili signál. Podle mě to neni horkem ale tím strojem. "
" Strojem ? Jakým ? " Zeptal jsem.
" Někteří, mu říkají Lovec... LOVEC ZABIJÁK "


Pokračování Příště
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terminátor Terminátor | Web | 11. března 2012 v 15:02 | Reagovat

Vim že se to nikomu nebude líbit a kdyby... nechtělo by se mu to číst. Napsal jsem si to jen tak z nudy. Píšu i Příběh o Robinu Hoodovi, a dokonce jsem se s tim dostal do Libčckých Novin. Tohle , tendle článek sem si napsal jen tak pro sebe. Tenhle blog totiž beru něco jako deník.

2 PhoenixDN PhoenixDN | E-mail | Web | 11. března 2012 v 15:28 | Reagovat

je to super zaujimave:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama